Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Kurumsal taşımacılık kapsamı içerisinde değerlendireceğimiz ofis büro nakliye hizmetimiz ile küçük büyük her firma için özel çözümler üretmekte ve yeni ofislerine sorunsuz bir biçimde taşınmalarını sağlamaktayız.

Banka taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür. Çorlu İrfan Nakliyat, bu konunun önemini ve bilincini kadrosu ile birlikte taşımaktadır.

Çorlu İrfan Nakliyat, banka taşımacılığı için öncelikle ekspertiz elemanlarımız gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse, anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.

Taşıma günü; banka görevlileri elemanlarla değil, direkt olarak Çorlu İrfan Nakliyat Formeni ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar özel balonlu naylon ve streçle ambalaj yapılır. Olası bir hasar durumunda ise banka ile değil, dolaysız olarak sigorta acentesi ile muhataptır.

Banka Taşıma hizmetinde izlenmesi gereken yollar:

Banka ATM leri taşınmaktadır.
Şubedeki tüm bilgisayarlar ve aparatları paketlenir.
Banka memurları tarafından kullanılan masa ve gereçler paketlenir.
Bankada kullanılan para kasaları ve para sayma makinaları ambalajlanır.
Bankada kullanılan dolaplar ambalajlanır.
Banka şubelerinde kullanılan tüm demirbaş ve eşyalar özenle ambalajlanır.
Şubenin büyüklüğüne göre birden fazla araç ile nakliye hizmeti verilir.