Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Eksper; taşımacılık sektöründe, taşınacak mekânın ve eşyaların incelemesini yaparak sağlıklı bir nakliye hizmeti vermek için bu değerlendirmeye göre; nakliyat sürecini planlayan, verilecek eleman ve araç hizmetinin miktarını ve nakliyat ile ilgili her şeyi belirleyen bir nevi muayene elemanıdır.

Yeni bir ev telaşı hepinizi sardı ve nasıl taşınacağınızı düşünüyorsunuz değil mi? Çok da haksız sayılmazsınız. Taşınmak, zaman ve para isteyen zor bir süreçtir. Taşınma işlerinizi sizin yerine yapabilecek bir nakliye firması, tüm stresinizden arınmanıza yardımcı olur.

Nakliyat firmaları eksper hizmetini ücretsiz vermektedir. Eksper önceden taşınacak mekâna gelerek bir takım incelemeler yapar. Taşınacak eşya sayısını belirler. Eşyaların araçlara yüklenmesi işleminde kullanılacak olan yol üzerindeki imkânları analiz eder. Buna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağı konusunda nakliyat firmasına bilgi aktarır. Taşınacak eşya miktarına göre, nakliye firmasının müşteriye hangi miktarda araç ve eleman sağlayacağı konusunda sizi bilgilendirir. Eksper, tüm taşıma süreçleri esnasında müşteriye destek verir. Taşıma işleminin gidişatını belirleyen uzman, eksperdir.

Taşınma işlemlerinizin programlanması için çalışacağınız firmadan ücretsiz eksper isteyin. Taşınacağınız mekanda ve taşınacağınız yere gelip; kullanılacak araç sayısından, ambalaj paketlerine, personel sayısından taşınma tekniğine kadar her türlü masrafı ve ayrıntıyı belirler, size rapor sunar. Verilen ücret teklifiyle beraber, sigorta poliçesini de müşteri kabul ederse taşınma gerçekleşir.

Uygun fiyat veren firmaların "Ücretsiz eksper isteyin" hizmetiyle yurt içi ve yurt dışı, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta istediğiniz an, ne kadara ve ne şekilde taşınabileceğinizi öğrenme fırsatı yakalayın.