Mağaza Taşıma

Mağaza Taşıma

Mağaza Taşıma

Taşımacılık alanında firmamız profesyonel olarak çalışmalarını aynı kalitede sunarak devam ettirmektedir. Taşınmanız gerektiğinde bu konuda ne tür bir alandan taşınma yapılacak ise ona göre firmamızdan taleplerinizi yaparak kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı gibi daha pek çok farklı alanda yaptığımız çalışmalar ile sizin uğraşmanıza gerek kalmadan yeni adrese taşınmanız sağlanmaktadır. Deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olan ekibimiz ile her alanda yardımcınız olmaktayız. Taşınırken eşyaların hazırlanması, araç ayarlanması ve yeniden adrese çıkartılması yorucu sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu nedenle bu tarz işlemler ile yorulmak ve uğraşmak istemeyenler firmamızdan nakliyat hizmeti alarak daha başarılı sonuçlara kolayca ulaşmaktadır. Mağazası olanlar yeni bir adrese taşınmak için mağaza taşıma ve nakliye hizmetlerimizin kapsamına göre taşınabilirler. Bu tercihiniz ile size yalnızca taşınmanın keyfini çıkartmayı bırakarak diğer bütün işlemleri ekibimiz ile sizin adınıza biz yerine getiriyoruz.

Mağaza içerisinde bulunan eşyalar satış alanına göre değiştiğinden ilk önce ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile kontroller yapılmaktadır. Bu sayede eşyalar hakkında bilgi alınması ve yeterli incelemenin yapılması ile ne kadar bir bütçe ile hizmetin karşılanacağı belirlenmektedir. Ücreti onaylamanız durumunda bir sonraki adıma geçilmektedir. Ekip adresinize gerekli olan ekipmanlar ile ulaşım sağlayarak bu aşamada eşyaların paketleme ve kolilere koyma işlemleri yapılmaktadır. Mağaza taşıma ve nakliye konusunda eşya oranı fazla olacağından yapılacak çalışmalar biraz daha uzun bir süreç alabilmektedir. Bu süreci en kısa haliyle tamamlamak için yeterli sayıda elemanımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bütün eşyalara aynı işlemin uygulanması ile taşıma için hazır olmaları araca yerleştirme aşamasına geçilmesi ile devam etmektedir. Araçlarla yapılacak olan taşıma işleminde sorun yaşanmaması için iç dizaynı buna uygun şekilde hazırlanmaktadır. Araçlar hazır olduğundan yeni adrese doğru yolculuk başlanmaktadır.

Taşıma hizmetlerinde yeni adrese ulaşılması hizmetin bittiği aşama değildir. Bu nedenle daha sonrasında adresinize çıkartılacak olan eşyaların tamamı sorunsuz teslimat yapılarak kontrollerin ardından işlem tamamlanmaktadır. Demonte olarak taşınan ürünlerde ustalarımız tarafından gereken montaj işleri de yapılarak kullanıma hazır olarak teslimi gerçekleşmektedir. Bu nedenle taşınmanın en keyifli halini yaşamak istediğinizde profesyonel çalışmalarımızdan uygun fiyatlar ile yararlanma imkanınız bulunmaktadır. Çorlu da bulunan merkezimiz üzerinden sunduğumuz kalitemiz ile müşterilerimizin her durumda daha iyi sonuçlar alarak kısa zamanda yeni bir adrese taşınmalarına yardımcı oluyoruz. Mağazanızdaki ürünlerin yanı sıra raf sistemlerinin de sökülerek taşınması daha az yer kaplamalarına ve daha kolay taşınabilir duruma gelmelerini sağlamaktadır. Bu konuda uzman ekibimiz her aşamayı itinalı olarak yönettiğinden bu durumda daha başarılı bir şekilde çalışmanın tamamlanması için dikkatli olunmaktadır. Uygun fiyatlarla yapılacak taşınma işleminin bütün ayrıntıları için firmamız ile görüşme yaparak bilgi alabilirsiniz.