Montaj ve Yerleştirme

Montaj ve Yerleştirme

Montaj ve Yerleştirme

Çorlu İrfan nakliyat, en yoğun nakliye alanlarından birisidir. Günümüzde insanların bir şehirden başka bir şehre ya da bir ilden başka bir ilçeye kendi işleri ve çocuklarının işleri ya da okulları gibi sebeplerden çok sık taşınmaktadırlar. Bu nedenle de evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarlar. 
şehirler arası nakliyat firmaları çok sayıda vardır. Önemli olan bu firmalardan güvenilir olan birini bulmaktır. Ne yazık ki çoğu iş sektöründe olduğu gibi evden eve nakliyat çorlu sektöründe de işlerini tam yapmayıp insanları çokça mağdur eden firmalar bulunabilmektedir. Araştırma yaptıktan sonra nakliyat firması seçilmesi çok ama çok büyük önem taşır. Firmanın personel ve idarecilerinin tecrübeli olup olmadıkları, belgelerinin tam olup olmadığı ve daha önceki referanslarını bilmek ve buna göre ev eşyalarının gönderilmesi büyük önem taşımaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde en fazla dikkat etmemiz gereken diğer bir hususta firmanın montaj ve yerleştirme işlemi ile ilgili hizmet verip vermemesidir. Ev eşyalarımızı göndereceğimiz nakliye firmasının montaj ve yerleştirme hizmeti verip vermedikleridir. Ev eşyaları bulunduğu evden sökülüp, gideceği diğer eve geldiğinde mobilyaların ve beyaz eşyaların tekrar ambalajlarından çıkartılıp hazır olan yerlerine bu işin ustaları tarafından monte edilmeleri ve yerleştirilmeleri çok önemli bir husustur. 
Zira iyi ve sağlam monte edilmeyen bir mobilya kısa bir süre sonra birbirinden ayrılır hatta dolap üzerimize bile düşüp sakatlayabilir. Bir çamaşır makinesi iyi monte edilmemesinden dolayı arızalanabilir. Onun için montaj ve yerleştirme hususu çok önemlidir.